HakkımızdaHakkımızda

15 Yıldan fazla sektör tecrübemiz, konusunda uzman Logo Yazılım sertifikalı ekibimiz ile profesyonel hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odağında, Türkiye geneline çözüm üretmekteyiz

Şirketinizin Dijital Dönüşüm Yolculuğunda Çözümler Üretiriz.

Logo Yazılım Kurumsal İş ortağı olarak 40 farklı sektörde 247 farklı müşteride proje ve destek hizmetlerimiz 13 başarı ödülümüz 16 kişilik uzman ekibimiz ile müşterilerimize değer yaratırız.

Sizde diğer müşterilerimiz gibi şirketinizi geleceğe emin adımlarla taşımak için dijital dönüşüm yolculuğunuzda, profesyonel Logo Bayi ve iş ortağınız olarak kusursuz hizmet anlayışına sahip ekibimiz ile yola çıkın. Siz işinizi büyütmeye zaman ayırın. 

image
image

2007 Kuruluş Yılı

Şirketimizin temelleri atıldı. Aday Logo İş Ortağı olduk.

image

Yürümeye Başladık

Ekibimiz 4 Kişi oldu, Logo Kobi İş Ortağı Olduk

image

Koşmaya Devam

16 Kişilik Teknik Ekibimiz ve Logo Kobi ve Kurumsal İş Ortaklığı

Profesyonel Deneyimlerimiz

Ana Uzmanlık Konularıız, LOGO ERP (Go 3 Tiger 3 Tiger 3 Enterprise j Platform) I.K Çözümleri Depo Yönetim Çözümleri Mobil Saha Satış Flow Raporlama Çözümleri ; projelendirme, Lisans satış, destek, versiyon güncelleme  ve danışmanlığıdır.

Logo Erp Danışmanlığı

İnsan Kaynakları Ürünleri Danışmanlığı

Depo Yönetim Danışmanlığı

Logo Fonksiyonel Ürünler Danışmanlığı

image
247
Tamamladığımız Logo Yazılım Projeleri
image
4500 +
Aktif tekil Logo Ürünleri Kullanıcı Sayımız
image
15 +
Uzun Yıllarda Kazanılmış İş Uygulamaları Tecrübesi
image
13 +
Yazılım Teknoloji ve Danışmanlık Alanında Ödül
image

Logo Wms depo yönetim sistemi ürününü araştırırken tanıştık, tüm sorularımıza yanıt aldık ve sisteme geçmeye karar verdik, işinin uzmanı bir ekip ile çalışmak şirketimizi başarıya ulaştırdı. İyi Hizmet

Öznur Civata
Depo Sorumlusu
image

Logo Tiger 3 için Destek ekibi ile 7 yıldır birlikte çalışmaktayız, her zaman ulaşılabilir olmaları ve çözüm odaklı yaklaşımlarından dolayı kendileri ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ekol Halı
Muhasebe Uzmanı
image

Logo G0 3 programının, işleyişimize uygun bir şekilde devreye alınmasında, sonrasında verdikleri hızlı destek sayesinde işlerimiz daha hızlı ve kolay yönetilmektedir.

Arıkan Asansör
Muhasebe Müdürü
image

Şirketimizde Logo e-fatura için en iyi destek hizmeti ararken Logo Destek ekibi ile tanıştık. Çözüm üreten ve hızlı bir hizmet sunan Profesyonel bir ekip bizleri karmaşık durumdan hızlıca kurtardı.

Ceibra Medikal
Satış Destek
image

Logo Bordro Plus için destek talebimiz yaklaşık 2 ay kanun değişikliği ile ilgili sorunumuzu görüştüğümüz hiç bir logo bayi çözemedi, Logo Destek ekibi sadece 2 saatte çözdü. Teşekkürler

Gensin Kimya
İnsan Kaynakları Uzmanı