Logo Destek Hizmetleri

Logo Yazılım Destek Danışmanlık Proje Hizmetleri
logo destek

Logo Destek Hizmetleri Verdiğimiz Ürünler

Logo Yazılım 60’tan fazla uygulaması için, her biri alanında uzman eğitimli ve sertifikalı ekibimiz uzmanlaştığı ürünler için sizlere telefonda ve uzak bağlantı sağlayarak Logo Destek hizmeti vermektedir.

image
130 +
16 kişilik ekibimizin günlük telefon destek sayısı
image
70 +
Ekibimizin günlük uzak bağlantı ile destek sayısı

Destek Verdiğimiz Logo Yazılım Ürünleri

image

Start 3 Destek Kapsamında; Telefon destek uzak bağlantı destek yerinde destek acil destek yıl sonu devir ve eğitim hizmetleri verilmektedir.

image

Go 3 Destek Kapsamında; Telefon destek uzak bağlantı destek yerinde destek acil destek yıl sonu devir ve eğitim hizmetleri verilmektedir.

image

Tiger 3 Destek Kapsamında; Telefon destek uzak bağlantı destek yerinde destek acil destek yıl sonu devir ve eğitim hizmetleri verilmektedir.

image

E Fatura Destek Kapsamında; Telefon destek uzak bağlantı destek yerinde destek acil destek yıl sonu devir ve eğitim hizmetleri verilmektedir.

image

Bordro Plus Destek Kapsamında; Telefon destek uzak bağlantı destek yerinde destek acil destek yıl sonu devir ve eğitim hizmetleri verilmektedir.

image

Mobile Sales Destek Kapsamında; Telefon destek uzak bağlantı destek yerinde destek acil destek yıl sonu devir ve eğitim hizmetleri verilmektedir.

image

Logo E Defter Destek

E Defter Destek Kapsamında; Telefon destek uzak bağlantı destek yerinde destek acil destek yıl sonu devir ve eğitim hizmetleri verilmektedir..

image

Logo E Arşiv Destek

E Arşiv Destek Kapsamında; Telefon destek uzak bağlantı destek yerinde destek acil destek yıl sonu devir ve eğitim hizmetleri verilmektedir.

image

Tiger HR Destek Kapsamında; Telefon destek uzak bağlantı destek yerinde destek acil destek yıl sonu devir ve eğitim hizmetleri verilmektedir.

image

Logo Wms Platform Destek

Wms Platform Destek Kapsamında; Telefon destek uzak bağlantı destek yerinde destek acil destek yıl sonu devir ve eğitim hizmetleri verilmektedir.

image

Wms Destek Kapsamında; Telefon destek uzak bağlantı destek yerinde destek acil destek yıl sonu devir ve eğitim hizmetleri verilmektedir..

image

Logo Crm Destek

Logo Crm Destek Kapsamında; Telefon destek uzak bağlantı destek yerinde destek acil destek yıl sonu devir ve eğitim hizmetleri verilmektedir..

image

Logo J HR Destek Kapsamında; Telefon destek uzak bağlantı destek yerinde destek acil destek yıl sonu devir ve eğitim hizmetleri verilmektedir.

image

Logo Flow Destek

Logo Flow Destek Kapsamında; Telefon destek uzak bağlantı destek yerinde destek acil destek yıl sonu devir ve eğitim hizmetleri verilmektedir.

image

Bulut Erp Destek Kapsamında; Telefon destek uzak bağlantı destek yerinde destek acil destek yıl sonu devir ve eğitim hizmetleri verilmektedir.

image

Logo Go Wings Destek

Go Wings Destek Kapsamında; Telefon destek uzak bağlantı destek yerinde destek acil destek yıl sonu devir ve eğitim hizmetleri verilmektedir.

image

Logo Tiger Wings Destek

Tiger Wings Destek Kapsamında; Telefon destek uzak bağlantı destek yerinde destek acil destek yıl sonu devir ve eğitim hizmetleri verilmektedir..

image

Tiger Wings Enterprise Destek

Wings Enterprise Destek Kapsamında; Telefon destek uzak bağlantı destek yerinde destek acil destek yıl sonu devir ve eğitim hizmetleri verilmektedir..

image

Logo Mind Navigator Destek

Mind Navigator Destek Kapsamında; Telefon destek uzak bağlantı destek yerinde destek acil destek yıl sonu devir ve eğitim hizmetleri verilmektedir.

image

Logo Mind Insight Destek

Mind insight Destek Kapsamında; Telefon destek uzak bağlantı destek yerinde destek acil destek yıl sonu devir ve eğitim hizmetleri verilmektedir..

image

Logo E İrsaliye Destek

E İrsaliye Destek Kapsamında; Telefon destek uzak bağlantı destek yerinde destek acil destek yıl sonu devir ve eğitim hizmetleri verilmektedir..

image

Mobil Satış Destek Kapsamında; Telefon destek uzak bağlantı destek yerinde destek acil destek yıl sonu devir ve eğitim hizmetleri verilmektedir.

image

Depo Yönetimi Deys Destek

Deys Depo Destek Kapsamında; Telefon destek uzak bağlantı destek yerinde destek acil destek yıl sonu devir ve eğitim hizmetleri verilmektedir.

image

Logo Doküman Yönetimi Destek

Doküman Yönetimi Destek Kapsamında; Telefon destek uzak bağlantı destek yerinde destek acil destek yıl sonu devir ve eğitim hizmetleri verilmektedir.

Logo Destek ve Proje Ekibimizin Uygulama Tecrübe ve Uzmanlığı

Ekibimiz her biri belli ürün sorumluluğu alarak sadece o uygulamalarda profesyonel deneyim kazanmıştır. Ekibimizin ürün tecrübeleri ve gelişim alanlarımızı eğitimler ile tamamlıyoruz..

Logo Go 3 ve Tiger 3 Ürünleri

Logo E Fatura E Defter ve Diğer E Çözümler

Logo Bordro Plus ve j HR

Logo Flow, Crm, Mind İnsgiht, Mind Navigatör

Logo Wms & Wms Platform

Logo Mobile Sales