Logo Lem Yenileme

Logo Lem, Logo Yazılım Ürünlerinin Yasal Mevzuata Tam Uyumunu Sağlar

Logo Lem, Go 3 Lem Tiger 3 Lem, Bordro Plus Lem, CRM Lem, Wms Lem, Flow Lem, Wms Platform Lem, j-hr Lem, Mind insight lem

logo dijital dönüşüm destek

Sürdürülebilir Destek İçin Logo Lem Yenileme Hizmetleri

Logo Yazılım Sürdürülebilir destek hizmetleri için önem taşıyan Logo Lem Yenileme, avantajları genel olarak, geçerlilik süresi boyunca, güncel yasal mevzuata tam uyum, hata giderici sürüm (bugfix) ve yeni geliştirilen standart özelliklerden müşteriler tarafından ücretsiz olarak yararlanmayı sağlayan bir üyelik modelidir

image
458 +
Her Yıl Logo Lem versiyon yenilemesi yapan müşterilerimiz.
image
890 +
Logo Yazılım ürünleri için 2022 Yılı içinde çıkan yeni versiyonlar.

Logo Lem Yenileme Hizmetinin Müşteriler Açısından Faydaları

image

Yeni Geliştirilen Özellikler

Logo Lem genel olarak, geçerlilik süresi boyunca, güncel yasal mevzuata tam uyum, hata giderici sürüm (bugfix) ve yeni geliştirilen standart özelliklerden müşteriler için ücretsiz olarak yararlanmayı sağlayan bir üyelik modelidir.

image

Son Teknoloji Ürünler

Yeni geliştirilen ek özellikler (üründe yapılan geliştirmeler) sadece LEM kullanıcılarına özel olacak ve sadece LEM kullanıcıları yeni geliştirilen özelliklerden faydalanabilecektir.

image

Yasal Mevzuata Tam Uyum

Logo Yazılım'ın geliştirdiği ürünler için uzman ve sertifikalı ekibimiz, bilgisayarınıza uzak bağlantı kurar ve müşterilerimize destek olur.

image

Lem Sadakat İndirim Fırsatı

Sadakat indirimi lem lisansını düzenli olarak güncelleyen müşterilere sunduğu ve %10 ve %20 arasında değişen indirim tutarıdır. Yenileme tarihini geçiren müşteriler sadakat indirimi hakkını kaybederler.

image

Bakım ve Destek Kolaylığı

Logo Yazılım'ın geliştirdiği ürünler için uzman ve sertifikalı ekibimiz, müşterilerimize baştan sona proje yönetim danışmanlığı sunar.

image

Yenilenen Arayüz

Logo Yazılım'ın geliştirdiği ürünler için uzman ve sertifikalı ekibimiz, müşterilerimize başlangıç seviyesinden uzmanlık seviyesine kadar eğitim hizmeti sunar

Müşterilerimizin Logo Lem Yenileme ve Güncelleme Oranları

Müşterilerimizin bir çoğu yasal mevzuata uyum, ek güncellemelerden ücretsiz faydalanabilmek ve destek süreçlerinde aksaklık olmaması için Lem yenilemelerine önem vermektedir.

Go 3 ve Tiger 3 Wings Ürünleri

Logo E Fatura E Defter ve Diğer E Çözümler

Logo Bordro Plus ve j HR

Logo Flow, Crm, Mind İnsgiht, Mind Navigatör

Logo Wms & Wms Platform

Logo Mobile Sales